ПІСЛЯ ПРИБУТТЯ

Тиждень 1.

Після прибуття до закордонного університету здобувачу необхідно негайно звернутися до міжнародного офісу приймаючого університету для того, щоб зареєструватися у закладі, дізнатися всю необхідну інформацію про процес навчання (розклад занять та сесій), отримати інформацію про кампус, ознайомитися з процедурами отримання посвідки на проживання і т.д. Дату та час зустрічі в міжнаромному офісі краще обговорити заздалегідь, попередньо написавши листа своєму координатору в цьому закладі. Як правило, приймаючі зклади організують «Орієнтаційний тиждень», де всі ці питання висвітлюються. Також у міжнародному офісі необхідно заповнити форму прибуття (Confirmation of Arrival) та надіслати скановану версію на пошту Еразмус+ офісу ОНУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Місяць 1

Внесення змін до Learning agreement

Після того, як ви зареєструєтеся в закладі, необхідно уточнити, чи є ті предмети, які були обрані в розкладі (буває таке, що не набирається група і предмет просто не читають), зіставити предмети, щоб вони не збігалися за часом (таке можливо, якщо предмети на різних факультетах) та відвідати перші лекції. Можливо, ви захочете внести зміни до вашого початкового Learning Agreement. Це необхідно зробити у перші три тижні семестру. Якою б не була причина цих змін - відсутність предмета в цьому семестрі, збіг у розкладі, недостатня мовна та професійна підготовка для прослуховування того чи іншого предмета - головна умова залишається незмінною: кількість кредитів, як правило, повинна дорівнювати 30 кредитів ЄКТС на семестр, а предмети повинні відповідати вашому напрямку підготовки в ОНУ, а також мають бути такими, які ОНУ зможе визнати у вашому поверненні.

Якщо вам необхідно внести зміни до вашого Learning agreement, ви: 1) звертаєтеся до свого координатора в приймаючому закладі, погоджуєте зміни з ним

2) надсилаєте проєкт змін на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3) після перевірки Еразмус+ офісом ОНУ направляєте зміни вашому декану на підпис. Зверніть увагу, що Еразмус+ офіс не в змозі і не має права ходити за підписами для вас, тому за вас це повинні зробити ваші батьки чи однокурсники. Коли вони звернуться до декана, вони повинні пояснити йому суть змін – що видалили з плану і чим замінили, і дізнатися про можливість перезарахування. Своїм підписом декан бере на себе зобов'язання визнати обрані вами предмети пілся вашого повернення.

Останній місяць. Звіти

За місяць до закінчення навчання за кордоном вам необхідно підготувати звіт 1 (документ Word) у вільній формі з фотографіями, в якому ви ділитеся своїми враженнями про навчання та життя за кордоном.

Ця інформація служить для покращення якості сервісів з вихідної мобільності, а також є унікальним інформаційним ресурсом для здобувачів, які тільки починають замислюватися про свої освітні можливості за кордоном.

Звіт вислати на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Також вам необхідно підготувати звіт 2, у якому:

Повідомити про дату свого повернення до Одеси

Повідомити кількість іспитів, які складатимете, та кількість кредитів, які ви за них отримаєте

Повідомити, коли міжнародний офіс приймаючого закладу зможе вам видати Transcript of records

Цей звіт також надіслати на пошту Еразмус+ офісу ОНУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

БЕЗПЕКА ПЕРЕБУВАЮЧИХ ЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ

Для того, щоб почуватися комфортно в чужій країні, ми радимо:

- ознайомитись із питаннями безпеки подорожуючих за кордоном. Ви можете знайти цю інформацію на сайті Консульської служби МЗС України (https://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/travel-advice). При виникненні екстреної ситуації просимо вас проінформувати спеціалістів Еразмус+ офісу ОНУ, приймаючий заклад, консульство України, родичів;

- записати контакти консульства України в країні перебування (інформація про консульства України https://mfa.gov.ua/ua/about-mfa/abroad/consulates);

- завжди мати при собі медичний страховий поліс, в якому вказані контактні дані страхової компанії.