Сьогодні, 15/04/ 2019 р. розпочинається прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування з викладання у Вроцлавському політехнічному університеті (Польща). Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 3 травня 2019 р. Мова стажування – англійська/польська

Стажування з викладання розраховано на один тиждень (5 робочих днів, та два дня на дорогу), і повинно містити не менше ніж 8 лекційних ( тобто ви маєте прочитати як мінімум 4 лекції)

Сума гранту становить: 140 EUR в день, + 275 EUR на проїзд до Вроцлаву i обратно

Період стажування – друга половина травня – червень 2019 р.

Спеціальність стажування – Геологія, Менеджмент, Інформатика, Комп'ютерні науки

Кандидати повинні володіти англійською мовою або польською мовою на рівні не нижче В2.

Подання заявки на участь:

Оформлення заявки складається зі збору необхідних документів, підписів на них, і перекладів до них (в разі необхідності), та відправки в зазначені терміни пакету документів на вказану адресу електронної пошти.

Кандидати повинні відправити необхідні документи по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22:00 за київським часом 3 травня 2019 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде відправлено кандидат електронної пошти після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

При відборі кандидатів перевагу буде надано тим кандидатам, мають чітке уявлення про подальшу співпрацю з цим університетом, викладають, або планують почати викладання в ОНУ англійською мовою.

Вимоги до оформлення документів

Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР ВСІХ Файлів ВАШОЇ ЗАЯВКИ НЕ МАЄ ПЕРЕВИЩУВАТИ 10 МБ, ФАЙЛИ БІЛЬШОЇ РОЗМІРУ НЕ БУДУТЬ ПРИЙНЯТІ ДО РОЗГЛЯДУ!

Документи для заявки:

1. Аплікаційна форма (анкета). Завантажити
  2. CV (макс 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена ВИКЛЮЧНО за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь в наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародної діяльності та ін . Якщо в вас вже є досвід співпраці з Вроцлавським університетом, обов’язково це вказати. Завантажити її можна: Http: //europass.cedefop.europa.eu/en/documents/curriculum-vitae/templates-instructions
  3. Паспорт - це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
  4. Лист підтримки з ОНУ (завантажити форму)
  5. Робочий план (Mobility Agreement  for Teaching)

Він обов’язково має містити наступну інформацію:

-План лекцій з коротким описом.

- чи є у вас досвід співробітництва з приймаючим университетом (спільні публікації, проекти)

-демонстрацію чіткого бачення подальношо співробітництва

- пояснити причини та переваги вашої участі в програмі мобільності для вашого професійного росту

-які переваги матиме ОНУ від вашої участі в програмі мобільності (запровадження курсів англійською мовою, розробка нових курсів, модулів та ін.)

- яким чином ви будете поширювати інформацію про набутий під час стажування досвід (проведення семінару, інформаційної зустрічі для коллег та студентів, написання статті для сайту Еразмус,та ін.)

- яким чином ви сприяєте процесу інтернаціоналізації ОНУ

- чи ведете ви викладання аглійською мовою в ОНУ або плануєте почати в наступному семестрі

Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні не більше 10 МБ - всі файли). Документи необхідно відправити по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до до 22:00 за київським часом 3 травня 2019. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Контактна особа програми в ОНУ:

Кулініч Світлана Анатоліївна, Зав. Еразмус офісу,

Тел.: +38048723 84 77