Kiel

У вівторок, 19 липня 2022 року, розпочинається прийом заявок здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня денної форми навчання і науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на провадження наукового дослідження / стажування у Kiel University (Німеччина).

Подати заявку можна до 5 серпня 2022 року.

Мова – англійська.

Умови:

Термін – від 2 до 6 тижнів. Мобільність має бути завершена до 31 грудня 2022 року.

Перелік факультетів приймаючого університету, де можна пройти мобільність, за посиланням https://www.uni-kiel.de/en/university/facilities-faculties/faculties-joint-facilities

Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен на момент подачі заявки та протягом всього періоду мобільності бути зарахованим / працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче В2.

Перевага надаватиметься дослідникам, чиї проєкти будуть пов'язані з морською тематикою.

У разі продовження воєнного стану на час академічної мобільності особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років, якщо їх буде відібрано за результатами конкурсу, не зможуть реалізувати мобільність у зв’язку з обмеженнями щодо виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану.

Процедура подання заявки:

Кандидати повинні відправити необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 5 серпня 2022 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде відправлено кандидату на електронну адресу після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Документи для заявки:

Паспорт – це сканована копія першої сторінки вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

CV (макс. 2 сторінки, пишемо відразу англійською) – це автобіографія, заповнена виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародній діяльності та ін. Детальніше за посиланням https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv

Letter of Motivation – мотиваційний лист англійською мовою обсягом щонайменше 300-500 слів. У цьому листі обґрунтувати, чому Вам важливо пройти стажування та як Ви будете використовувати набуті знання, уміння, навички.

Research plan – заповнюєте самостійно. Обо’язково слід вказати ім’я професора або назву інституту, де Ви плануєте пройти мобільність. Інформація за посиланням https://www.uni-kiel.de/en/university/facilities-faculties/faculties-joint-facilities

Увага! Самостійно контактувати з приймаючим університетом не потрібно (на що особливу увагу звертає приймаюча сторона). На етапі подання заявки необхідно лише вказати дані.

Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами у форматі PDF (у хорошій якості, але при максимальному стисканні). Документи необхідно відправити на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 5 серпня 2022 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.