Возможно, это изображение текст «MOBILITY PROPOSAL FR FROM M GERMANY FOR RESEARCH Leibniz-Institut für IOS OST- UND SÜDOST- EUROPAFORSCHUNG»

LEIBNIZ-INSTITUT FÜR OST- UND SÜDOSTEUROPAFORSCHUNG пропонує стипендії для дослідників.

Program for Visiting Scholars at the Institute for East and Southeast European Studies in Regensburg (2023)

У межах Visiting Research Fellow Program приймаються заявки від істориків, економістів і політологів, а також науковців споріднених дисциплін. Тривалість мобільності – від двох до чотирьох тижнів. Очікується, що стипендіати будуть проводити дослідження, що стосуються дослідницького профілю інституту. Дедлайн подання заявок – 16 вересня 2022 року.

Augustin Hirschvogel Fellowship at the Leibniz Institute for East and Southeast European Studies in Regensburg

У межах Augustin Hirschvogel Fellowship приймаються заявки від істориків, географів, картографів і вчених споріднених дисциплін, дослідження яких сфокусовані на Східній або Південно-Східній Європі. Тривалість мобільності – до чотирьох тижнів. Інститутом очікується, що стипендіат зробить внесок у розвиток GeoPortOst шляхом його тестування та використання. GeoPortOst — це інструмент для історичних карт, надрукованих у книгах і вперше опублікованих у цифровому вигляді у форматі GIS. Дедлайн подання заявок – 16 вересня 2022 року.

Odesa Fellowship

LEIBNIZ-INSTITUT FÜR OST- UND SÜDOSTEUROPAFORSCHUNG і місто Регенсбург започаткували спільну дослідницьку програму для науковців, які працюють в місті Одесі. Приймаються заявки від дослідників у сфері соціальних наук, політології, економіки та історії, а також науковців споріднених дисциплін із закладів вищої освіти та наукових установ Одеси. Стипендія спрямована на зміцнення партнерства між містами Регенсбургом та Одесою, а також між IOS та академічними установами в Одесі.

Детальна інформація про програми – за посиланням https://leibniz-ios.de/institut/ueber-das-institut/fellowships

У разі успішного відбору необхідно звернутися до відділу академічної мобільності та грантової підтримки за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для отримання подальших інструкцій щодо оформлення документів.