Ататюркський університет викладання або стажування

8 травня 2023 року розпочинається прийом заявок на участь науково-педагогічних працівників Одеського національного університету імені І. І. Мечникова в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус+ з Atatürk University (Туреччина).

Спеціальності: «менеджмент», «філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша англійська», «слов’янські мови та літератури (переклад включно): перша – російська», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «політологія», «соціологія», «економіка», «право».

Мобільність розрахована на викладання (8 годин лекцій) або стажування.

Мобільність на викладання можна реалізувати на початку червня 2023 року або раніше. Мобільність на стажування можна реалізувати до кінця липня 2023 року.

Термін мобільності – 5 днів і 2 дні на подорож.

Увага! Дедлайн подовжено.

Подати заявку можна до 29 травня 2023 року.

Мова викладання або стажування – англійська або турецька.

Умови участі

1) Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен на момент подачі заявки та протягом усього терміну мобільності працювати в ОНУ.

3) Кандидат повинні володіти англійською або турецькою мовою на рівні не нижче B2.

Процедура подачі заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів і збір підписів на деяких із них.

Етап 2. Відправка необхідних документів на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 29 травня 2023 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Критерії оцінювання:

Вплив на розвиток відносин між університетами-партнерами

Відповідність запропонованого робочого плану пріоритетам країни

Володіння мовою викладання

Мотивація

Вимоги до оформлення документів. Офіційною мовою заявки на участь у програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою, повинні супроводжуватися самостійним перекладом англійською мовою. Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами у форматі PDF і надіслані в хорошій якості, але при максимальному стисканні на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 19 травня 2023 року.

Перелік необхідних документів:

Application form (анкета). Завантажити

Passport – це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Proof of registration – довідка про те, що Ви є в даний момент співробітником Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Official Language Certificate – офіційний сертифікат про знання англійської або турецької мови на рівні не нижче B2. Приймаються як міжнародні, так і національні сертифікати з підписом і печаткою.

Mobility agreement – договір про мобільність. Завантажити бланк Mobility agreement для викладання можна за посиланням. Завантажити бланк Mobility agreement для стажування можна за посиланням

CV – автобіографія англійською мовою, заповнена  виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях тощо, публікації та будь-які інші досягнення. Детальніше за посиланням https://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae

Motivation statement – мотиваційний лист англійською мовою обсягом щонайменше 300-500 слів. У цьому листі обґрунтувати, чому Вам важливо пройти стажування та як Ви будете використовувати набуті знання, уміння, навички. Обов’язково вказати, чи є мобільність у межах Erasmus+ в Ататюркському університеті першою та чи брали Ви участь у мобільності в межах Erasmus+ (усі університети-партнери) раніше.