uniwersytet rzeszowski
Жешувський університет - це найбільший ЗВО в Подкарпатському регіоні Польщі. Університет був заснований в 2001 році шляхом об'єднання Педагогічного університету, філіалу Люблінського університету ім. Марії Складовської-Кюрі та економічного факультету Краковської сільськогосподарської академії.  Навчання в Університеті відбувається на 12 факультетах.
Офіційний вебсайт: http://www.ur.edu.pl

Жешув

20 червня 2023 року розпочинається приймання заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на викладання або стажування в Uniwersytet Rzeszowski (Польща).

Подати заявку можна до 21 липня 2023 року.

Мова стажування – англійська або польська.

Спеціальності: «історія та археологія», «філологія», «філософія», «журналістика», «право», «педагогіка», «соціологія», «політологія», «економіка», «фінанси, банківська справа та страхування», «біологія», «середня освіта (біологія та здоров’я людини)», «біотехнології та біоінженерія», «комп’ютерні науки», «фізика», «середня освіта (фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «математика», «прикладна математика».

Мобільність розрахована на 5 днів (академічний календар, перелік вихідних, а також спеціальні вимоги щодо дат для тих, хто планує мобільність у Institute of Economics and Finance – можна завантажити тут).

Термін для реалізації мобільності: 01.10.2023 - 31.07.2024.

Rzeszowski teaching

27 вересня 2022 року розпочинається прийом заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на викладання в Uniwersytet Rzeszowski (Польща).

Подати заявку можна до 14 жовтня 2022 року.

Мова стажування – англійська або польська.

Rzeszowski learning

27 вересня 2022 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Uniwersytet Rzeszowski (Польща).

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня денної форми навчання спеціальностей «журналістика», «філологія», «туризм», «біологія», «середня освіта (біологія та здоров’я людини)», «біотехнології та біоінженерія», «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «інформаційні системи та технології», «автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «математика», «прикладна математика», «право», «економіка», «педагогіка», «політологія», «соціологія», «соціальні робота».

Мобільність має бути реалізована в другому семестрі 2022–2023 навчального року.

НОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ. 07.02.2020

Сьогодні, 07/02/ 2020 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в університеті Жешува . Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 10 березня 2020 р. Мова стажування – англійська, польська

Спеціальності: Соціологія, філологія: англійська, німецька, російська, польська мови

Тривалість стажування - 5 днів + 2 дні на дорогу,

Сума гранту - 140 євро на день та 275 євро на дорогу до Жешува і у зворотньому напрямку

Період стажування з початку квітня до середини червня 2020 року.

НОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ. 18.10.2017

Сьогодні, 18/10/ 2017 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в університеті Жешува . Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 30 жовтня 2017 р. Мова стажування – англійська, польська

Спеціальності: Соціологія, філологія: англійська, німецька, російська, польська мови

Тривалість стажування - 5 днів + 2 дні на дорогу,

Сума гранту - 140 євро в день плюс 275 євро на дорогу до Жешува і у зворотньому напрямку

Період стажування з середини листопада до середини травня

Сегодня, 1 декабя 2016 года открывается прием заявок на участие преподавателей ОНУ в программе международной академической мобильности Эразмус +. Стаировка предполагает чтение лекцив в принимающем ВУЗе не менее 8 часов в неделю.

Срок подачи заявок до 22.00 по киевскому времени 12 декабря 2016 г.