Гранадський університет - державний університет у Гранаді. Заснований указом Клімента VII у 1531 році. Нині один із найбільших і найпрестижніших закладів вищої освіти Іспанії.

Навчання вереться на 17 факультетах.

Офіційний вебсайт: http://www.ugr.es

Granada staff training

Розпочато прийом заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на стажування в Університеті Гранади.

Подати заявку можна до 15 листопада 2023 року.

Мова стажування – англійська або іспанська.

Умови:

Мобільність розрахована на 5 днів і 2 дні на подорож. Мобільність має бути реалізована в другому семестр 2023-2024 року.

Спеціальності: всі.

Granada 2023

3 квітня 2023 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Університетом Гранади (Іспанія).

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання спеціальностей «менеджмент», «право», «економіка», «політологія», «соціальна робота», «психологія», «соціологія», «філологія», «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «фармація», «біологія», «біотехнології та біоінженерія», «хімія», «математика», «прикладна математика», «фізика та асторономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «науки про Землю».

Мобільність має бути реалізована в першому семестрі 2023–2024 навчального року.

Дедлайн подовжено до 1 травня 2023 року.

Подати заявку можна до 1 травня 2023 року.

Мова навчання – англійська або іспанська.

Granada

Сьогодні, 10 січня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Гранадським університетом.

До участі допускаються здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня всіх спеціальностей. Подати заявку можна до 7 лютого 2022 року. Мова навчання – іспанська, англійська.

Стипендіати повинні приступити до навчання в Гранадському університеті не пізніше 1 травня 2022 року.

Стипендія складає 850 EUR на місяць і витрати на подорож.

Умови участі:

1) для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього терміну мобільності бути зарахованим ОНУ;

3) кандидати повинні володіти іспанською мовою на рівні не нижче В1 або англійською мовою на рівні не нижче B2.

ГРАНТИ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ. 27 лютого 2020 р

Сьогодні, 27 лютого 2020 року відкривається прийом заявок на участь персоналу ОНУ в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус +.

Термін подачі заявок до 22.00 за київським часом  9 березня  2020 р

Увага, дедлайн подовжено до 27 листопада!!!

Розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з Гранадським університетом. До участі допускаються аспіранти ОНУ. Подати заявку можна до 11.00 за київським часом 20 листопада 2019 г. Мова навчання – іспанська, англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в Гранадському університеті  взимку або навесні 2020 року, і завершити навчання не пізніше липня.  Навчання триватиме 3 місяці.

Стипендія складає: 800 EUR  на місяць+ + 360 EUR на проїзд до Гранади та у зворотному напрямку

Факультети, на яких можуть навчитися аспіранти ОНУ: Школа інформаційних технологій і телекомунікацій; факультет природничих наук; Факультет бізнесу та економіки; Факультет політології і соціології; Юридичний факультет;Факультет гуманітарних наук і філософії; Факультет психології; Факультет соціальної роботи; перекладацький факультет

Кількість місць - 1

Сьогодні, 17 травня 2019 року відкривається прийом заявок на участь персоналу ОНУ в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус +.

Термін подачі заявок до 10.00 за київським часом  27 травня 2019 року

Стажування розрахована на 7 днів (5 робочих, +2 дня на подорож)

Спеціальність стажирування - Фахівці у сфері організації міжнародних програм мобільності

Сума гранту становить: 140 EUR в день, + 360 EUR на проїзд до Гранади і назад