1280px Umeå University Campus pond 2012 06 06

Університет Умео — один із найбільших університетів Швеції, розташований у місті Умео на півночі країни. Заснований у 1965 році. Заснування університету стало поштовхом для розвитку міста. Університет провадить дослідження та освітній процес в галузі медицини, науки та технології, соціальних наук, гуманітарних і освітніх наук. Університет надає студентам і співробітникам можливості для навчання та розвитку й водночас слугує суспільству новими знаннями та креативними громадянами.

Університет Умео є партнером ОНУ у дослідженнях з 2013 року та Еразмус+ партнером з 2016 року.

Офіційний сайт університету - https://www.umu.se/en

Umea students

Розпочато приймання заявок на участь у програмі мобільності із Umea University.

До участі в конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня 3 та 4 курсів, спеціальностей «біологія», «біотехнологія та біоінженерія». Студенти мають бути зацікавлені у сфері Bioinformatics.

Здобувачі 4 курсу першого (бакалаврського) рівня зможуть реалізувати право на мобільність виключно у разі вступу до магістратури в ОНУ на відповідну спеціальність.

Мобільність розрахована на 8 місяців (вересень 2024 року – квітень 2025 року).

Подати заявку для участі в конкурсі можна до 27 березня 2024 року.

Umea students

6 липня року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності із Umea University.

До участі в конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання, які на момент осіннього семестру 2023 будуть студентами третього курсу спеціальностей «біологія», «біотехнологія та біоінженерія». Студенти мають бути зацікавлені в таких сферах: microbiology, biotechnology or biochemistry and molecular biology.

Мобільність розрахована на 1 рік і має бути реалізована в другому семестрі 2023–2024 навчального року та першому семестрі 2024–2025 навчального року. Інформація про академічний календар: The spring term is from mid-January to June and the autumn term is normally from August 28 to mid-January.

Подати заявку для участі в конкурсі можна до 1 вересня 2023 року.

Umea 2023

21 червня 2023 року, розпочинається приймання заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на стажування в Університеті Умео.

Подати заявку можна до 28 червня 2023 року.

Мова стажування – англійська.

Умови:

Мобільність розрахована на 5 днів і 2 дні на подорож.

Спеціальності: microbiology and bioinformatics

Термін мобільності: August 28 – September 1. Буде можливість взяти участь у workshop on metabolomics and infections, August 31st

УВАГА! ДЕДЛАЙН ПОДОВЖЕНО ДО 23ГО ЛИСТОПАДА 22:00!

Сьогодні, 9 листопада 2020 р. , розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус + з університетом Умео.

До участі допускаються аспіранти біологічних наук.

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 20 листопада 2020 р.

Мова навчання – англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в  університеті Умео в січні 2021 року .

Тривалість: 12 місяців

УВАГА! ДЕДЛАЙН ПОДОВЖЕНО ДО 27 червня 2020 р.!!!!

Сьогодні, 9 червня 2020 р. розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус + з університетом Умео. До участі допускаються аспіранти біологічних наук. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 22 червня 2020 р. Мова навчання – англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в в Університеті Умео в жовтні 2020 навчального року .

Тривалість: 12 місяців

Вимоги до учасників

• Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен на момент подачі заявки і протягом всього терміну мобільності бути зарахованим в ОНУ.
  • Володіти англійською мовою на рівні не нижче B1, а також надати відповідні міжнародні сертифікати

УВАГА! ДЕДЛАЙН ПОДОВЖЕНО ДО 27 червня 2020 р.!!!!

НОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ. 09.06.2020

Сьогодні, 9 червня 2020 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в університеті Умео. Подати заявку можна до  22 червня . Мова стажування - англійська

Спеціальність стажування - біологічні науки

Мета стажування: створення та запровадження сучасних англомовних курсів з біологічних наук для магістрів ОНУ.