Университет прикладных наук города Оснабрюк (Osnabrück University of  Applied Sciences). Программы, стоимость, отзывы. Высшее образование в  Университет прикладных наук города Оснабрюк (Osnabrück University of  Applied Sciences) с Karandash.ua.

Університет прикладних наук Оснабрюка - це найбільший університет прикладних наук у Нижній Саксонії. Чотири факультети (агротехніки та ландшафтної архітектури, інженерії та комп’ютерних наук, менеджменту, культури та технологій в Лінгені, а також бізнес-менеджменту та соціальних наук) та Інститут музики утворюють основу університету в Оснабрюку та Лінгені. .

Університет налічує 13700 студентів (станом на грудень 2016 року). Лідер Нижньої Саксонії в області досліджень серед університетів прикладних наук

Університет розглядає наукову діяльність як суттєвий внесок у практичну допомогу у вирішенні соціально актуальних проблем. Він приділяє велику увагу тісному діалогу з економічним, соціальним і політичним середовищем. «Дослідження медичних послуг, управління доглядом та інформатика в охороні здоров’я», «Інноваційні технології сільськогосподарської системи», «Інноваційні матеріали та матеріальні технології», а також «Енергетичні системи, управління та право» є чотирма основними напрямками досліджень.

Університет є членом університетського альянсу UAS7, Європейської університетської асоціації (EUA).

Детальніше за посиланням https://www.hs-osnabrueck.de/en

Оснабрюк 2023

17 березня 2023 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності з OSNABRÜCK UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES (Німеччина).

До участі у конкурсі на мобільність з англійською мовою навчання допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня спеціальності «менеджмент» денної форми навчання.

До участі у конкурсі на мобільність з німецькою мовою навчання допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання спеціальностей «економіка» (деякі курси доступні також англійською), «менеджмент», «право» (деякі курси доступні також англійською), «психологія» (деякі курси доступні також англійською), «облік і оподаткування» (деякі курси доступні також англійською).

Мобільність має бути реалізована у першому семестрі 2023–2024 навчального року.

Важливо. Це не програма мобільності Еразмус+. Навчання в університеті-партнері протягом мобільності є безкоштовним, але грант не надається. Крім того, необхідно буде сплатити збір. Деталі за посиланням https://www.hs-osnabrueck.de/en/study/study-offerings/international/incoming/visiting-students/#c9716632

Подати заявку можна до 17 квітня 2023 року.

28 вересня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності з OSNABRÜCK UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES (Німеччина).

До участі у конкурсі на мобільність з англійською мовою навчання допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальності «менеджмент» денної форми навчання.

Мобільність має бути реалізована у другому семестрі 2022–2023 навчального року.

Оснобрюк

Сьогодні, 26 квітня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності з OSNABRÜCK UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES (Німеччина).

До участі у конкурсі на мобільність з англійською мовою навчання допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальності «менеджмент».

До участі у конкурсі на мобільність з німецькою мовою навчання допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня спеціальностей «економіка» (деякі курси доступні також англійською), «менеджмент», «право» (деякі курси доступні також англійською), «психологія» (деякі курси доступні також англійською), «облік і оподаткування» (деякі курси доступні також англійською).

Мобільність має бути реалізована у першому семестрі 2022–2023 навчального року.