Campus e Instalaciones

UNIVERSIDAD CEU SAN PABLO розташовавий у Мадриді (Іспанія).

Є частиною найбільшого та найтрадиційнішого приватного навчального закладу в Іспанії, CEU, заснованого у 1933 році Catholic Association of Propagandists (ACdP). У спільноті Мадрида є першим, хто запропонував новий спосіб розуміння та управління вищою освітою, спочатку як університетський коледж, а з 1933 року як приватний університет.

Навчання в унверситеті проходять студенти з більш ніж 50 країн. Університет прагне допомогти студентам зростати як професійно, так і особисто.

Дослідницькі проєкти Університету є невід’ємною частиною освітнього процесу та частиною культури закладу. CEU прагне здійснити свій внесок у те, щоб зробити світ кращим для всіх.

Сайт Університету: https://www.uspceu.com/en

Мадрид 231122

UNIVERSIDAD CEU SAN PABLO (Мадрид, Іспанія) відкриває прийом заявок здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня для участі в програмі Marie Skłodowska-Curie Actions (MSCA).

Детальніше про програму – за посиланням https://sareurope.eu/msca4ukraine/information-for-applicants

До участі допускаються здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня, чиї дослідження відповідають таким напрямкам: International Law, European Law, Humanitarian Law, International Relations, International Politics, Governance, citizenship and democracy.

Мадрид

Сьогодні, 2 травня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з UNIVERSIDAD CEU SAN PABLO (Мадрид, Іспанія).

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) спеціальності «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Мобільність має бути реалізована у 2022–2023 навчальному році.

Подати заявку можна до 15 травня 2022 року.

У разі продовження воєнного стану на час академічної мобільності особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років, якщо їх буде відібрано за результатами конкурсу, не зможуть реалізувати мобільність у зв’язку з обмеженнями щодо виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану.

Мова навчання – англійська.