University of Tuebingen | Тюбингенский университет | Eduplatform Uzbekistan

Тюбінгенський університет — державний університет у місті Тюбінген (Німеччина). Один з найстаріших університетів Німеччини, який користується міжнародним визнанням. Заснований у 1477 році.

Факультети Університету: протестантської теології, католицької теології, права, медиции, гуманітраних наук, економіки та соціальних наук, природничих наук. Також діють центр ісламської теології та міжфакультетні інститути.

Інноваційний, міждисциплінарний, міжнародний - ці три слова підсумовують те, що робить Тюбінгенський університет одним із найкращих університетів Німеччини. Він забезпечує якісні дослідження та навчання, спрямоване на пошук рішень майбутніх проблем у глобальному суспільстві. Маючи близько 200 навчальних програм, Університет пропонує студентам широкий спектр дисциплін.

Офіційний вебсайт https://uni-tuebingen.de/en

Tubingen 2023

Розпочато прийом заявок на участь у програмі мобільності з University of Tübingen (Тюбінген, Німеччина).

До участі у конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та третього (освітньо-наукового) рівнів денної форми навчання спеціальностей «педагогіка», «біологія», «науки про Землю», «економіка», «право», «філософія», «фізика», «математика», «інформаційні системи та технології», «політологія», «соціологія», «психологія», «хімія», «фармація, промислова фармація», «філологія».

Мобільність має бути реалізована в першому семестрі 2024-2025 навчального року.

Подати заявку можна до 15 квітня 2024 року.

Tubingen 2023

До участі у конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів денної форми навчання спеціальностей «педагогіка», «біологія», «науки про Землю», «економіка», «право», «філософія», «фізика», «математика», «інформаційні системи та технології», «політологія», «соціологія», «психологія», «хімія», «фармація, промислова фармація».

До участі не допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня четвертого курсу.

Мобільність має бути реалізована у другому семестрі 2024.

Подати заявку можна до 10 листопада 2023 року.

Tubingen 2023

11 квітня 2023 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності з University of Tübingen (Тюбінген, Німеччина).

До участі у конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та третього (освітньо-наукового) рівнів денної форми навчання спеціальностей «педагогіка», «біологія», «науки про Землю», «економіка», «право», «філософія», «фізика», «математика», «інформаційні системи та технології», «політологія», «соціологія», «психологія», «хімія», «фармація, промислова фармація».

Мобільність має бути реалізована у першому семестрі (Oct. 16, 2023 - Feb. 10, 2024).

Подати заявку можна до 28 квітня 2023 року.

Tubingen

У вівторок, 25 жовтня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності з University of Tübingen (Тюбінген, Німеччина).

До участі у конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського), другого (магістреського) та третього (освітньо-наукового) рівнів денної форми навчання спеціальностей «педагогіка», «біологія», «науки про Землю», «економіка», «право», «філософія», «фізика», «математика», «інформаційні системи та технології», «політологія», «соціологія», «психологія», «хімія», «фармація, промислова фармація».

Мобільність має бути реалізована у другому семестрі (квітень 2023 – липень 2023). У випадку обрання preparation language course – з березня 2023 до липня 2023.

До участі в конкурсі не допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня четвертого курсу.

Подати заявку можна до 10 листопада 2023 року.

Тюбинген

Увага! Дедлайн подовжено до 10 червня.

У четвер, 26 травня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності з University of Tübingen (Тюбінген, Німеччина).

До участі у конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського), другого (магістреського) та третього (освітньо-наукового) рівнів спеціальностей: «педагогіка», «біологія», «науки про Землю», «економіка», «право», «філософія», «фізика», «математика», «інформаційні системи та технології», «політологія», «соціологія», «психологія», «хімія», «фармація, промислова фармація».

Мобільність має бути реалізована у першому семестрі (жовтень 2022 – лютий 2023) або у другому семестрі (лютий 2022 – червень 2023) 2022–2023 навчального року.

У зв’язку з неможливістю з обмеженнями щодо виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану до участі не допускаються особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років.

Стипендія включатиме 275 євро як фіксовану суму на витрати на відрядження, а також 1100 євро на місяць на витрати на проживання (включаючи страхування). Обов'язкове медичне страхування студента коштує близько 100 євро на місяць і може бути оформлено після прибуття.

Подати заявку можна до 10 червня 2022 року.