The rector's office.

Університет Яна Кохановського був заснований у 1969 році як Higher Teachers’ School, відтоді кілька разів змінював свій статус, а врешті-решт у 2011 році був перетворений на Університет Яна Кохановського (JKU).

JKU налічує 6 факультетів: факультет мистецтв, Collegium Medicum, факультет педагогіки та психології, факультет гуманітарних наук, факультет права та соціальних наук, факультет природничих наук.

Загалом з 1969 року JKU закінчили близько 160000 студентів. Зараз у JKU навчається близько 12000 студентів. З кожним роком на навчання до університету приїжджає все більше іноземних студентів.

Свою місію JKU вбачає в тому, щоб робити внесок у спільне благо суспільства шляхом проведення вузькоспеціалізованих досліджень та всебічної освіти.

Офіційний вебсайт: https://en.ujk.edu.pl

Poland

У середу, 8 червня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Uniwersytet Jana Kochanowskiego (Польща).

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня спеціальностей «біологія», «біотехнології та біоінженерія», «середня освіта (біологія та здоров’я людини)», «хімія», «середня освіта (хімія)», «географія», «середня освіта. Географія», «туризм», «математика», «прикладна математика», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «середня освіта (фізика)», «інформаційні системи та технології», «комп’ютерна інженерія».

Мобільність має бути реалізована у першому семестрі 2022–2023 навчального року.

Подати заявку можна до 27 червня 2022 року.