Università degli Studi di Messina | Ukraina Gold Star — International  educational services group

Університет був заснований у 1548 році і має давні традиції, що сягають понад 500 років. Під час останньої національної оцінки якості досліджень UniME було визнано таким, що продемонстрував найкращі результати.

Традиції та інновації переплітаються у чотирьох різних областях, де розташовані 12 відділів UniME: можна знайти бібліотеки, які містять старовинні тексти, і водночас знайти передові бібліотеки та спортивний центр, який займає 135000 квадратних метрів.

За Italian university quality rankings, UniME посідає друге місце серед університетів Південної Італії.

Офіційний вебсайт https://www.unime.it/it

Messina Teaching

У вівторок, 8 листопада 2022 року, розпочинається прийом заявок науково-педагогічних співробітників на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Università di Messina (Італія).

Спеціальності: «інформаційні системи та технології», «політологія», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «міжнародні економічні відносини», «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «менеджмент», «фізика», «середня освіта (фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «журналістика», «середня освіта. Географія», «науки про Землю», «географія», «туризм», «інформаційні системи та технології».

Мобільність має бути реалізована у другому семестрі 2022–2023 навчального року. Період – 5 робочих днів.

Мова – англійська або італійська.

Messina Training

У вівторок, 8 листопада 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Università di Messina (Італія).

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання спеціальностей «інформаційні системи та технології», «політологія», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «міжнародні економічні відносини», здобувачі другого (магістерського) рівня денної форми навчання спеціальностей «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «менеджмент», «фізика», «середня освіта (фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «журналістика», «середня освіта. Географія», «науки про Землю», «географія», «туризм», «інформаційні системи та технології» та здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня денної форми навчання вище наведених спеціальностей.

Мобільність має бути реалізована у другому семестрі 2022–2023 навчального року (до 31 липня 2023 року).

Мобільність може передбачає стажування тривалістю 2 місяці.

Мессина

У четвер, 16 червня року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Università di Messina (Італія).

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та третього (освітньо-наукового) рівнів спеціальностей «економіка», «фармація, промислова фармація», «хімія», «середня освіта (хімія)», «біологія», «середня освіта (біологія та здорпов’я людини)», «біотехнології та біоінженерія», «соціологія», «політологія», «журналістика», «педагогіка», «психологія», «туризм», «фізика», «середня освіта (фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «інформаційні системи та технології», «математика», «прикладна математика», «автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «міжнародні економічні відносини», «право», «історія та археологія».

Мобільність має бути реалізована у першому семестрі 2022–2023 навчального року.

Подати заявку можна до 27 червня 2022 року.