Dawna Biblioteka

З більш ніж 200-річною історією Варшавський університет є другим найстарішим університетом у Польщі і водночас найбільшим.

Варшавський університет визнає актуальною свою місію, сформульовану його засновниками в 1816 році:

«Університет повинен не тільки підтримувати в країні знання та навички на вже досягнутому рівні в науковому світі, але й далі розвивати та поширювати їх, а також застосовувати теорію для суспільного добробуту».

Університет налічує 24 факультети та більше 30 академічних відділів.

Офіційний вебсайт https://en.uw.edu.pl

Варшава

13 лютого 2023 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Університетом Варшави (Польща).

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання спеціальностей «філологія», «соціологія», «історія та археологія», «біологія», «середня освіта (біологія та здоров’я людини)», «біотехнології та біоінженерія», «середня освіта. Географія», «науки про Землю», «географія», «культорологія», «журналістика», «право», «менеджмент», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «інформаційні системи та технології», «автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «хімія», «середня освіта (хімія)», «економіка», «педагогіка», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «міжнародні економічні відносини», «фінанси, банківська справа та страхування», «політологія», «фізика», «середня освіта (фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «психологія», «соціальна робота».

Мобільність має бути реалізована в першому або в другому семестрі 2023–2024 навчального року.

Подати заявку можна до 20 березня 2023 року.

Варшава 12.10.22

Офіс міжнародних відносин Варшавського університету оголошує початок набору заявок у програмі “Study Visits Programme for Ukrainian Students and Doctoral Candidates at the University of Warsaw”.

Заявку на участь у Програмі може подати здобувач першого (бакалаврського), другого (магістерського), третього (освітньо-наукового) рівня денної форми навчання, який є громадянином України чи Польщі та є здобувачем ОНУ, прибув у Польщу не раніше 24 лютого 2022 року (або перебуває на території України).

До участі не допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня четвертого курсу.

Умовою участі є проведення власної науково-дослідницької роботи у Варшавському університеті на будь-якому з напрямків, які вивчаються в університеті.

Варшава

29 серпня 2022 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Університетом Варшави (Польща).

Мобільність має бути реалізована в першому або в другому семестрі 2022–2023 навчального року.

Подати заявку можна до 7 вересня 2022 року.