127329 CampusVillach Carinthia

З моменту заснування в 1995 році CUAS увійшов в історію та перетворився на унікальний навчальний заклад у Каринтії. Викладачі з повним та неповним робочим днем, а також запрошені доповідачі з промисловості та бізнесу забезпечують міждисциплінарну, міжнародно орієнтовану освіту. Програми пропонуються в галузі цивільного будівництва та архітектури, інженерії, а також управління, охорони здоров'я та соціальних наук.

Якість освіти підкреслюється розробкою інноваційних методів викладання та навчання, таких як змішане навчання, яке пропонує студентам і викладачам більшу гнучкість у створенні відповідного навчального середовища.

Університет прикладних наук Каринтії є динамічним і орієнтованим на діалог університетом прикладних наук з регіональним корінням і міжнародною орієнтацією. Він активно працює в таких сферах, як охорона здоров'я та соціальні питання, технології та економіка. Його основні завдання полягають у сферах навчання та викладання, прикладних досліджень, передачі знань та подальшої освіти.

Офіційний вебсайт https://www.fh-kaernten.at/en

Austria 2022

Відкрито конкурс для здобувачів на мобільність для навчання в Університеті прикладних наук Каринтії, Австрія (Carinthia University of Applied Sciences).

Дедлайн подачі заявок – 1 березня 2023 року. Ви можете знайти інформацію про стипендію на grants.at (введіть "Ernst Mach", а потім виберіть “Ernst Mach Grant for studying at an Austrian university of applied sciences (Fachhochschule)”

Звертаємо увагу, що відбір кандидатів буде проводитися виключно приймаючою стороною.

Австрія

6 жовтня 2022 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності із Carinthia University of Applied Sciences (Австрія).

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів денної форми навчання спеціальностей «комп’ютерна інженерія», «інформаційні системи та технології», «соціальна робота», «менеджмент».

Мобільність має бути реалізована в другому семестрі 2022–2023 навчального року.

До участі в конкурсі не допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня 4 року навчання.

Подати заявку можна до 28 жовтня 2022 року.

Мова навчання – англійська або німецька.