Catholic University of Eichstätt-Ingolstadt - Wikipedia

Katholische Universität Eichstätt-Ingolstadt (KU) – це сучасний університет з традиціями, що налічують кілька століть. Навчання та дослідження в KU означає роботу в привітній атмосфері, де невеликі групи, індивідуальні консультації та тісні робочі стосунки є нормою.

У рейтингах, опублікованих Центром розвитку вищої освіти (CHE) або такими журналами, як «Wirtschaftswoche», німецький щотижневий журнал ділових новин, такі предмети KU, як бізнес-адміністрування (Інгольштадтська школа менеджменту), географія чи політологія (Eichstätt) регулярно отримують найвищі рейтинги.

Офіційний вебсайт https://www.ku.de/en

KU

Розпочато приймання заявок на участь у програмі мобільності із Katholische Universität Eichstätt-Ingolstadt (Німеччина).

До участі в конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання спеціальностей «економіка», «філологія», «культурологія», «соціальна робота», «комп’ютерні науки», «філософія», «історія та археологія», «соціологія», «математика», «прикладна математика», «науки про Землю», «географія», «середня освіта. Географія», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «політологія».

Мобільність має бути реалізована в першому семестрі 2024–2025 навчального року.

Подати заявку можна до 1 травня 2024 року.

Мова навчання – англійська або німецька.

KU

11 листопада 2022 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності із Katholische Universität Eichstätt-Ingolstadt (Німеччина).

До участі в конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня денної форми навчання спеціальностей «економіка», «філологія», «культорологія», «соціальна робота».

Мобільність має бути реалізована в другому семестрі 2022–2023 навчального року.

До участі не допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня четвертого курсу.

Подати заявку можна до 22 листопада 2022 року.

Мова навчання – англійська або німецька.

Умови участі:

1) для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього терміну мобільності зарахованим в ОНУ.

3) кандидати повинні володіти англійською або німецькою мовою на рівні не нижче B2.