csm hauptgebaeude universitaet greifswald 20120514 DSC0073 100dpi archiv 1000xnn srgb 56e38070a4

University of Greifswald є одним із найстаріших університетів Німеччини та регіону Балтійського моря. Заснований у 1456 році, він також є найстарішим шведським університетом, оскільки після Тридцятилітньої війни і до 1815 року регіоном керували шведи.

Досі сьогодні University of Greifswald тісно пов’язаний з університетами регіону Балтійського моря; і культури регіону Балтійського моря є одними з ключових сфер досліджень університету. Але зараз міжнародні відносини як у дослідженні, так і в навчанні поширилися на регіони та країни у всьому світі. Сьогодні університет підтримує міжнародні відносини обміну з більш ніж 200 університетами.

Посилання на офіційний вебсайт https://www.uni-greifswald.de/en

Greifswald staff

Розпочато приймання заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на стажування або викладання у Universität Greifswald (Німеччина).

Подати заявку можна до 13 травня 2024 року.

Мова – англійська або німецька.

Спеціальності: «економіка», «право», «історія та архіологія», «філософія», «філологія», «середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «біологія», «біотехнології та біоінженерія», «науки про Землю», «географія», «середня освіта (Фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «інформаційні системи та технології», «комп’ютерна обробка та аналіз даних», «психологія», «політологія», «журналістика».

Мобільність розрахована на 5 днів і 2 дні на подорож. Від науково-педагогічних співробітників (мобільність на викладання) очікується, що вони проведуть 8 годин лекцій.

Період: мобільність має бути реалізована до квітня 2025 року.

25112022

Розпочато прийом заявок на участь у програмі мобільності із University of Greifswald (Німеччина).

До участі в конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання спеціальностей «економіка», «право», «історія та архіологія», «філософія», «філологія», «середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «біологія», «біотехнології та біоінженерія», «науки про Землю», «географія», «середня освіта (Фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «інформаційні системи та технології», «комп’ютерна обробка та аналіз даних», «психологія», «політологія», «журналістика».

Мобільність має бути реалізована в першому семестрі 2024–2025 навчального року.

Мобільність розрахована на 5 місяців. Стипендія – EUR 1,100 per month for 5 months + EUR 320 travel grant.

Подати заявку можна до 10 травня 2024 року.

25112022

До участі в конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня денної форми навчання спеціальностей «економіка», «право», «історія та архіологія», «філософія», «філологія», «середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «біологія», «біотехнології та біоінженерія», «науки про Землю», «географія», «середня освіта (Фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «інформаційні системи та технології», «комп’ютерна обробка та аналіз даних», «психологія», «політологія», «журналістика».

Мобільність має бути реалізована в другому семестрі 2023–2024 навчального року.

25112022

14 квітня 2023 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності із University of Greifswald (Німеччина).

Мобільність має бути реалізована в першому семестрі 2023–2024 навчального року.

25112022

26 листопада 2022 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності із University of Greifswald (Німеччина).

Мобільність має бути реалізована в другому семестрі 2022–2023 навчального року.