La Universidad Católica de Valencia desvela cuál es la carrera más demandada

Universidad Católica de Valencia є приватним неприбутковим університетом. Розташований у Валенсії, третьому за величиною місті в Іспанії. Був заснований у 2003 році. Університет вбачає своє покликання в заохоченні інтелектуальної та особистої допитливості, яка дозволить студентам відкрити для себе та жити повноцінним життям.

Офіційний вебсайт: https://www.ucv.es

Valencia staff training

Розпочато приймання заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на стажування в Католицькому університеті Валенсії.

Подати заявку можна до 22 січня 2024 року.

Мова стажування – англійська або іспанська.

Умови:

Мобільність розрахована на 8 днів і 2 дні на подорож. Мобільність має бути реалізована в межах Міжнародного тренінгового тижня (from 4th to 8th March).

Спеціальності мають відповідати Faculty of Legal, Economic and Social Sciences приймаючого університету.

Valencia students

15 лютого 2023 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності із Universidad Católica de Valencia.

До участі в конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання спеціальностей «біотехнології та біоінженерія», «право», «менеджмент», «філософія».

Мобільність має бути реалізована в першому семестрі 2023–2024 навчального року.

Подати заявку можна до 20 березня 2023 року.

Мова навчання – англійська або іспанська.

Valencia teaching and training

15 лютого 2023 року, розпочинається прийом заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на викладання або стажування у Universidad Católica de Valencia.

Подати заявку можна до 20 березня 2023 року.

Мова стажування – англійська або іспанська.

Умови:

Мобільність розрахована на 5 днів і 2 дні на подорож. Мобільність має бути реалізована в першому семестрі 2023-2024 року.

Спеціальності: Biochemistry (biotechnology), Law, Business and Administration, Philosophy and Ethics, Earth sciences (Marine Sciences).