Università gratis? Solo per i cervelloni pisani | Attualità PISA

Університет Пізи є державною установою з двадцятьма кафедрами та дослідницькими центрами високого рівня в сільському господарстві, астрофізиці, інформатиці, інженерії, медицині та ветеринарії. Крім того, Університет має тісні стосунки з Пізанськими інститутами Національної ради досліджень, з багатьма культурними установами національного та міжнародного значення, а також з галузями промисловості, особливо з тими, що базуються на інформаційних технологіях.

Офіційний вебсайт https://www.unipi.it

Pisa students

15 лютого 2023 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності із University of Pisa.

До участі в конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та третього (освітньо-наукового) рівнів денної форми навчання спеціальностей «хімія».

Мобільність має бути реалізована в першому семестрі 2023–2024 навчального року.

Подати заявку можна до 20 березня 2023 року.

Мова навчання – англійська або італійська.