Люблянський університет — Вікіпедія

Люблянський університет є найстарішим і найбільшим вищим навчальним та науково-дослідним закладом у Словенії. Університет із багатими традиціями був заснований у 1919 році.

Університет Любляни увійшов до числа 500 найкращих університетів за Academic Ranking of World Universities (ARWU); він посдіє 416-е місце в The Center for World University Rankings (CWUR), знаходиться в групі 801-1000 у рейтингу Times Higher Education (THE) і в групі 591-600 у рейтингу Quacquarelli Symonds.

Люблянський університет є центральним і найбільшим навчальним закладом Словенії. Це також центральна та найбільша науково-дослідна установа в Словенії.

Офіційний вебсайт https://www.uni-lj.si

Любляна навчання

Розпочато приймання заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Univerza v Ljubljani.

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання спеціальності «соціальна робота».

Мобільність має бути реалізована в першому або другому семестрі 2024–2025 навчального року.

До участі в конкурсі на мобільність на другий семестр не допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня 4 курсу.

Подати заявку можна до 10 травня 2024 року.

Мова навчання – англійська.

Любляна викладання

15 лютого 2023 року, розпочинається прийом заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на викладання у Univerza v Ljubljani.

Подати заявку можна до 20 березня 2023 року.

Мова стажування – англійська.

Умови:

Мобільність розрахована на 5 днів і 2 дні на подорож. Мобільність має бути реалізована в другому семестр 2022-2023 року або в першому семестрі 2023-2024 року.

Спеціальності: соціальна робота.

Любляна навчання

13 лютого 2023 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Univerza v Ljubljani.

Мобільність має бути реалізована в першому семестрі 2023–2024 навчального року.

Подати заявку можна до 20 березня 2023 року.

Мова навчання – англійська.