Studying in Alba Iulia – Welcome to Romania!

Кожен нюанс діяльності пов’язаний із важливістю існування університету в самому історичному серці Румунії. Свою місію університет вбачає в тому, щоб через конкретні способи освіти, дослідження та створення цінностей сприяти збереженню та утвердженню національної ідентичності, єдності в розмаїтті румунської культури, її активній інтеграції в систему європейський і загальносвітових цінностей.

Як заклад вищої освіти та наукових досліджень, університет бере на себе регіональну роль промоутера інновацій, передачі технологій, сталого розвитку та європейської інтеграції.

Офіційний вебсайт https://en.uab.ro

UAI learning

Розпочато приймання заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з University of Alba Iulia.

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів денної форми навчання спеціальностей «історія та археологія», «філологія», «економіка», «менеджмент», «фінанси, банківська справа та страхування», «комп’ютерні науки», «право», «соціологія», «соціальна робота», «психологія».

До участі не допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня четвертого курсу.

До участі не допускаються здобувачі, які наразі проходять академічну мобільність в Університеті Альба Юлії.

Мобільність має бути реалізована в другому семестрі 2023–2024 навчального року (19th of February - 16th of June).

Увага! Дедлайн подовжено.

Подати заявку можна до 9 січня 2024 року.

Мова навчання – англійська або румунська.

UAI training

13 лютого 2023 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з University of Alba Iulia.

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та третього (освітньо-наукового) рівнів денної форми навчання спеціальностей «історія та археологія», «філологія», «економіка», «менеджмент», «фінанси, банківська справа та страхування», «комп’ютерні науки», «право», «соціологія», «соціальна робота»,

Мобільність має бути реалізована протягом 1 July - 30 September.

Увага! Дедлайн подовжено.

Подати заявку можна до 7 квітня 2023 року.

Мова стажування – англійська або румунська.

UAI learning

Мобільність має бути реалізована в першому семестрі 2023–2024 навчального року.

Увага! Дедлайн подовжено.

Подати заявку можна до 7 квітня 2023 року.

Мова навчання – англійська або румунська.