University of Santiago de Compostela - European Higher Education  Organization

University of Santiago de Compostela є державним закладом вищої освіти та наукових досліджень, що виконує свої функції як важливі державні послуги суспільству через навчання, викладання, дослідження та передачу знань.

Свою місію USC вбачає у збереженні, генеруванні, передачі та поширенні знань у соціально відповідальний спосіб і у зв’язку з вимогами та викликами суспільства. Університет має широку академічну пропозицію та потужний науково-дослідний потенціал, його цінують за досконалість як один із найкращих університетів Іспанії та Європейського простору вищої освіти.

Офіційний вебсайт https://www.usc.gal/en

USC staff 2023

Розпочато прийняття заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на викладання в Universidade de Santiago de Compostela.

Спеціальності: «історія та археологія», «філологія», «менеджмент», «хімія», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «психологія», «фармація, промислова фармація», «біологія», «біотехнології та біоінженерія», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «журналістика», «економіка», «географія», «право», «політологія», «соціальна робота».

Подати заявку можна до 7 грудня 2023 року.

Мова стажування – англійська або іспанська.

USC learning

Розпочато прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Universidade de Santiago de Compostela.

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та третього (освітньо-наукового) рівнів денної форми навчання спеціальностей «історія та археологія», «філологія», «менеджмент», «хімія», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «психологія», «фармація, промислова фармація», «біологія», «біотехнології та біоінженерія», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «журналістика», «економіка», «географія», «право», «політологія», «соціальна робота».

Мобільність має бути реалізована в першому семестрі 2024–2025 навчального року.

Подати заявку можна до 20 грудня 2023 року.

Мова навчання – англійська або іспанська.

USC staff 2023

8 березня 2023 року, розпочинається прийом заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на стажування з викладанням у Universidade de Santiago de Compostela.

Спеціальності: «історія та археологія», «філологія», «менеджмент», «хімія», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «психологія», «фармація, промислова фармація», «біологія», «біотехнології та біоінженерія», «фізика та асторономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «журналістика», «економіка», «географія», «право», «політологія», «соціальна робота».

Подати заявку можна до 20 березня 2023 року.

Мова стажування – англійська або іспанська.

USC learning

20 лютого 2023 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Universidade de Santiago de Compostela.

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та третього (освітньо-наукового) рівнів денної форми навчання спеціальностей «історія та археологія», «філологія», «менеджмент», «хімія», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «психологія», «фармація, промислова фармація», «біологія», «біотехнології та біоінженерія», «фізика та асторономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «журналістика», «економіка», «географія», «право», «політологія», «соціальна робота».

Мобільність має бути реалізована в першому семестрі 2023–2024 навчального року.

Увага! Дедлайн подовжено.

Подати заявку можна до 29 березня 2023 року.

Мова навчання – англійська або іспанська.