Гданський Університет - Евростаді

Гданський університет є вищим навчальним закладом, який динамічно розвивається і поєднує в собі повагу до традицій із прагненням до нового. Він пропонує освіту майже в усіх галузях академічних знань.

Університет був заснований 20 березня 1970 року. Він утворився в результаті злиття двох вищих навчальних закладів: Вищої економічної школи в Сопоті та Вищої педагогічної школи в Гданську. Згодом до її складу увійшла і Вища учительська школа. Попередником Вищої економічної школи в Сопоті була Вища школа морської торгівлі в Сопоті, яка відкрилася в 1945 році і присудила свої перші ступені в 1947 році.

20 березня 2020 року виповнюється 50 років з дня заснування Гданського університету, нині найбільшого університету Поморського воєводства, який мав беззаперечний вплив на розвиток сучасної Польщі, науки та вищої освіти.

Основними цінностями університету є: раціональне прагнення істини через оригінальні наукові дослідження, повага до найкращих зразків світової науки, сучасна освіта на службі розвитку цивілізації та суспільства, взаємна поваги та довіра, толерантність до різноманіття поглядів та солідарність всієї академічної спільноти. Місія університету полягає в тому, щоб навчати цінних випускників, які забезпечуються широкими та багатогранними знаннями, навичками та компетентностями, необхідними в соціально-економічному житті, заснованому на знаннях, і внести тривалий внесок у наукове пізнання світу й у вирішення важливих проблем сучасності.

Усвідомлюючи свій власний потенціал, Ґданський університет активно підтримує двосторонні та багатосторонні ініціативи на підтримку науки, підтверджуючи свою позицію лідера серед вищих навчальних закладів у Польщі.

Офіційний вебсайт https://en.ug.edu.pl

Gdansk learining

19 червня 2023 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності із University of Gdańsk.

До участі в конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів денної форми навчання спеціальностей «біотехнологія та біоінженерія», «біологія та біохімія», «середня освіта (біологія та здоров’я людини)», «хімія», «економіка», «філологія», «історія та археологія», «середня освіта (фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «інформаційні системи та технології», «журналістика», «філософія», «соціологія», «політологія», «психологія», «географія», «право», «менеджмент».

Мобільність має бути реалізована в першому або другому семестрі 2023–2024 навчального року.