Завдяки чудовим результатам досліджень, чудовому навчальному середовищу та тісній міжнародній мережі партнерів Університет Пассау є помітним і шанованим академічним і дослідницьким закладом у центрі Європи.

Університет Пассау входить до 20% провідних університетів світу. Університет регулярно займає перші позиції в академічних рейтингах у Баварії та німецькомовному світі, наприклад, у сфері права, бізнесу та економіки, інформатики, комунікації, політології та культурології. Офіційний вебсайт https://www.uni-passau.de/en

Passau

1 вересня 2023 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності з University of Passau (Німеччина).

До участі у конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів денної форми навчання спеціальностей «право», «економіка», «менеджмент», «міжнародні відносини, регіональні студії та суспільні комунікації», «міжнародні економічні відносини», «культурологія», «комп’ютерні науки», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерна інженерія», «інформаційні системи та технології», «політологія», «історія», «журналістика», «філологія».

До участі не допускаються студенти 4 курсу.

Мобільність має бути реалізована у другому семестрі 2024 (1 April – 30 September).

Подати заявку можна до 1 листопада 2023 року.