Університет Регензбургу, заснований у 1962 році і спочатку задуманий як регіональний університет, перетворився на відомий центр досліджень і викладання з міцними традиціями міжнародного співробітництва. Дванадцять факультетів університету пропонують широкий спектр дисциплін з відмінними індивідуальними дослідженнями, інноваційними, міждисциплінарними та мультидисциплінарними дослідницькими проєктами.

Офіційний вебсайт https://www.uni-regensburg.de

Регенсбург

1 вересня 2023 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з University of Regensburg.

До участі допускаються здобувачі денної форми навчання першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальностей «філологія», «менеджмент», «економіка», «міжнародні економічні відносини».

До участі не допускаються студенти 4 курсу.

Мобільність має бути реалізована у другому семестрі 2023-2024 навчального року.

Подати заявку можна до 1 жовтня 2023 року.

Мова навчання – англійська або німецька.