Brainance MD | The University of L' Aquila | by Advantis Medical Imaging |  Advantis Blog | Medium

Заснований у 1952 році та розташований у місті Аквіла, адміністративному центрі регіону Абруццо, університет є державним навчальним та дослідницьким закладом, що пропонує повний спектр академічних програм, включаючи біотехнології, природничі науки, економіку, інженерію, освіту, гуманітарні науки, медицину, психологію та спортивні науки. Маючи 7 факультетів, Університет Аквіли пропонує 69 навчальних курсів (розділених на ступені першого і другого рівня), 9 дослідницьких докторських програм, спеціалізовані школи, спеціалізовані магістерські курси та професійні курси. Багато членів його видатного професорсько-викладацького складу, який налічує близько 600 професорів і дослідників, отримали міжнародне визнання і вважаються лідерами у своїх галузях досліджень.

Офіційний вебсайт https://www.univaq.it/en

Аквіла

Розпочато прийом заявок на участь у програмі мобільності із University of L'Aquila, Italy.

До участі в конкурсі допускаються здобувачі другого (магістерського) рівня денної форми навчання спеціальності «прикладна математика».

Мобільність має бути реалізована в другому семестрі 2023–2024 навчального року.

Подати заявку для участі в конкурсі можна до 2 листопада 2023 року.

Мова навчання – англійська або італійська.