Recep Tayyip Erdogan University — EASSW
Recep Tayyip Erdoğan University є одним з молодих навчальних закладів Туреччини, заснований 17 березня 2006 року, і є державним університетом нового покоління.

Свою місію університет вбачає у підготовці кваліфікованих фахівців через людиноцентричну освітньо-виховну діяльність, здійсненні науково-дослідницької діяльності на рівні світових стандартів, внеску в соціальний, культурний, економічний, науково-технічний розвиток регіону та країни.

Офіційний вебсайт: https://erdogan.edu.tr

Rize students

Розпочато приймання заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi.

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів денної форми навчання спеціальності «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

До участі не допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня четвертого курсу.

Мобільність має бути реалізована в другому семестрі 2023–2024 навчального року.

Мова навчання – англійська або турецька.