campus-map

Університет Коч сьогодні надає освіту 9419 студентам, що відповідає його баченню стати центром передового досвіду та орієнтованому на студента підходу до викладання. Університет Коч пропонує освіту на факультетах гуманітарних наук та літератури, економіки та адміністративних наук, природничих наук, інженерії, права, медицини, медсестринства; він робить свій внесок у розвиток науки в Туреччині та у світі. Університет Коч є одним з університетів Туреччини з найвищим показником публікації статей на одного викладача.

Офіційний вебсайт: https://www.ku.edu.tr

Koc learning

Розпочато приймання заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Koç University (Стамбул, Туреччина).

До участі допускаються здобувачі денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня спеціальностей «філологія», «менеджмент», «економіка», «міжнародні економічні відносини», «історія та археологія», «культурологія», «математика», «прикладна математика», «право», «комп’ютерні науки», «біологія», «середня освіта (біологія та здоров’я людини)», «біотехнології та біоінженерія», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «хімія», «середня освіта (хімія)», «комп’ютерна інженерія», «інформаційні системи та технології», «автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «флософія», «політологія», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «середня освіта (фізика)», «психологія».

Мобільність має бути реалізована у першому семестрі 2024-2025 навчального року.

Подати заявку можна до 15 березня 2024 року.

Мова навчання – англійська або турецька.